Neden Bilgelik?
İÇ SIKINTISI, KASVET, MORAL BOZUKLUОU, MUTSUZLUK, UMUTSUZLUK, STRES, DEPRESYON
İnsanın en büyük yanılgısı, i€œmutluluğun bir baht işi olduğui€ nu zannetmesidir!.. İnsanlık tarihi kadar eski olan i€œBİLGELİKi€;i mutlu olabilme sanatıdır !i 

Ama insan, mutluluğun bir eğitimi olduğunu dahi bilmemektedir.

Mutluluk;i insanın nelere sahip olduğuyla (niceliğiyle) ilgili değil, kendi yüceliğini ve içinde bulunduğu Varoluşun Mutlak Mükemmelliğini fark etmiş ve Oi€™nunla uyum ve irtibatta olmasıyla (insanın niteliğiyle) ilgilidir.

Öyle i€œYüce İlahi Kanunlari€ vardır ki; fark etmiş olan için çalışır ve farkında olmayan için işlerliği yoktur. Yani, bu ilahi kanunu bilinç harekete geçirmektedir !.. Bunu fark eden bilge mucizeleri yaşar haldedir, çünkü kanun mantıklı alelâde insan için inanılmaz bir kanundur.. Ama çok şükür ki, İlahi Plan mantık ötesi gerçekliktedir !..

Kanun şudur :
i€œİnsan neşe, mutluluk ve bolluk içinde yaşayabilir.. Ve bunun için de yapması gereken bir şey yoktur, sadece Varoluşa uyumi€™ lanmış olması yeterlidir !..i€

İşte Varoluşa uyumlanma sanatı BİLGELİKi€™ tir ve siz yaşamınızda bu uyumu yaratırsanız i€œYüce Kanuni€ sizin için çalışır hale gelir. Mutluluk ve bolluk, sadece yüksek bu farkındalık ile yaşamınıza girecek olan bir i€œbilgelik bilinci niteliğii€ dir.

Bu inanılması çok zor olan niteliğe sadece34i derste ulaşabilirsiniz.2013-2017i çalışma yılında bu çalışmaya katılıp DÖNÜŞžÜM geçirmiş olan arkadaşlarımız gibi. (Yorumlarsayfasından okuyabilirsiniz..)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyrights Medya Ekibi