NEFES VE SES ATÖLYESİ

blglnmda / Bilgenin Atölyesi, Bilgenin Atölyesi / / 1 Comment / 1 like

 

YAYLA KAMPI – SES VE NEFES ATÖLYESİ

ACI BEDEN TEMİZLİĞİ

SELDA & ERTUĞRUL YILMAZ

 

Bu yaz bir ilki gerçekleştirecek olmanın heyecanı içindeyiz:

Subatan Yaylası- Bilinç Salonunda Ses ve Nefes Atölyesi ile varlığınızla buluşmanın kısa-yollarını öğrenmeye ve sebepsiz mutluluğu hissedip yaşamanızın önündeki engelleri kaldırmaya davet ediyoruz.

Bilgelik Bilinci eğitimi sırasında anlatılanları içselleştirme ve yaşamına aktarma konusunda sıkıntı yaşanmasının en önemli sebeplerinden biri de mevcut duygu ve düşüncelerimizdir. Aktif Nefes, Astral ve Mental bedenden negatif duygu ve düşüncelerle bizi yöneten ego-zihin programımızın dışına çıkmamızı sağlar. Bu negatif duygu ve düşünceleri kaynağında temizleyerek, olumlu duygu ve düşüncelere dönüştürür. Başka bir deyişle Acı Beden Temizliği yapar.

Nefes bizim hayatımızda çok önemli bir dönüm noktası oldu. Öfkeli, tepkisel, aşırı kırılgan ve değersizlik duygusu ile boğuşan, astral ve mental bedenimiz tarafından güdülenen insanlarken, şu anda olduğumuz sakin, huzurlu, neşeli ve sevgi dolu insanlara dönüştük. Sebepsiz mutluluğa giden bu yolda ilerlememizde nefesin payı büyüktür. Gerçek benden, varlığımızdan haberimiz dahi yokken,  Aktif Nefesin duygu ve zihin bedeni temizlemesi ile kendi ruhsallığımıza kapımız açıldı.

Bu muhteşem deneyimi sizlerle de paylaşmak istiyoruz. Üstelik bu deneyimi Yayla Kampı Bilinç Salonunun yüksek enerjisinde yaşamak ekstra büyük bir deneyim olacak.

Ses ve Nefes Kampımızda, elbette çok sayıda nefes seansı yapacağız. Önemli bir diğer ögemiz ise “SES”. Özel ses çalışmaları ile kendi beden enstrümanınızın sesini duyacaksınız.  Aynı zamanda doğrudan varlığınıza hitap eden bilgelik şiirleri ve canlı ney dinletileri ile varlığınıza ulaşmanızı sağlayan kısa yollar oluşturacağız.

Ney dinletileri için çalışmaya kadar beklemeniz gerekecek, ancak tanıtım videomuzda örnek bir şiirimizi dinleme fırsatınız olacak.

Nefes seansı deyince, herkesin aklına başka bir şey geliyor. Yapacağımız çalışmayı biraz anlatalım o halde:

 • Ses ve Nefes kampında seans süreleri yapılan çalışmaya farklılık gösterir. 1 saatlik tam nefes seansları da 20 dakikalık kısa nefes seansları da vardır. Tam nefes seanslarında minderlerde uzanıyor olacaksınız. Oturarak yaptığımız nefes seanslarımız da olacak.
 • Sizin tek göreviniz olacak özel bir tempoda ve şekilde aktif nefes almak. Nasıl nefes alacağınızı tarif edeceğiz. Sakın ben yapamam diye düşünmeyin. Herkes kendi nefesine göre ilerleyecek.
 • Biz size duyguların açığa çıkmasını sağlayacak şekilde hem bazı sözler söyleyeceğiz, hem de bedeninizin bazı noktalarına dokunacağız. Başka bir deyişle Astral ve mental bedeninizi hareketlendireceğiz.
 • Sizin ihtiyacınıza uygun olarak olumlamalar vereceğiz.
 • Verilen bu olumlamalar, nefesle yavaşlayan zihninizin ego-zihin perdesinin ardına geçerek, gerçek bilincinize ulaşıp, ego-zihin programınızın güncellenmesini sağlayacak.
 • Daha önceki tecrübelerimizle sabittir ki, seans sırasında biz oldukça yorulacağız ancak hepinizin seans sonundaki -rüyasız uykuda olduğunuz gibi – varlığınızla buluşma anlarınızın tadını çıkarırken ki yüz ifadenizi seyretmenin keyfi de bizim ödülümüz.
 • Bir ödülümüz daha var: “Bu ne kadar müthiş bir deneyim, iyi ki gelmişim bu çalışmaya” dediğinizi Yine-Yeniden duymak.

Seminer Tarihi:  12-14 Temmuz  2019

Seminer Saatleri: 18:30-21:30

Seminer Ücreti : 1500 TL

12.07.2019 Cuma 19:00- 21:30
13.07.2019 Cumartesi 09:30-18:00
14.07.2019 Pazar 09:30-15:00

 

Seminer Tarihi:  16-18 Ağustos 2019

Seminer Saatleri: 18:30-21:30

Seminer Ücreti : 1500 TL

 

16.08.2019 Cuma 20:00- 22:00
17.08.2019 Cumartesi 09:30-18:00
18.07.2019 Pazar 09:30-15:00

 

 

EĞİTMENLER

Selda Özkars Yılmaz – 533 362 17 46

İlk ve orta öğrenimini Kahramanmaraş’ta tamamlayan Selda evli ve 1 erkek çocuğu annesidir. 1994 yılında Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünü bitirdi. Halen Seldata Yazılım’daki Genel Müdürlük görevine ve Simyacılar Dönüşüm Atölyesinde organizasyonlar yapmaya devam etmektedir.

Bir kuyunun dibinde, yukarı çıkma umutları sona ermek üzereyken 2010 Şubatında Nefes’le tanıştı. Çok kısa bir sürede kendisini kuyunun dibinden çıkaran ve üstelik göklere uçurarak hayatla olan kavgasını sona erdiren bu yöntemden sevdiklerinin de yararlanarak mucizeleri yaşamalarına vesile olmak için nefes koçluğu ve eğitmenliği seminerlerini tamamladı. Onlarca nefes seminerinde görev alıp gerek grup gerek de özel seans olarak yüzlerce nefes seansı yaptı. Nefes eğitmenliği yanında, EFT, Reiki, ThetaHealing, Regresyon, Enerji alanı ve eklenti temizliği, Access Bars uygulayıcılık eğitimlerini de aldı. 2016 yılında IŞIK YAZAN Bilgelik Bilinci öğretisi ile daha yüksek farkındalıkların kapısı açıldı. Halen Ankara’da IŞIK YAZAN Bilgelik Okulunun organizatörlüğünü yapmaktadır.

Şimdi, insanlara dönüşüm yolculuklarında Nefes, Regresyon, Enerji Alanı ve Eklenti Temizliği ve sarkaç yöntemlerini harmanladığı “ACI BEDEN TEMİZLİĞİ” seansları ile yardımcı olmaktadır.

Artık kendi deyimiyle, “sevgi, sağlık, neşe ve huzur dolu bir yaşamı” olan Selda her insanın kendisi gibi er ya da geç içindeki dönüşüm gücünün farkına varacağına ve içindeki Simyacıyı uyandıracağına inanıyor.

Ertuğrul Yılmaz – 533 633 54 45

1965 yılında Manisa’da doğdu. ODTÜ Metalurji Mühendisliği bölümünden mezun oldu ve 10 yılı aşkın üniversitede araştırma görevlisi olarak çalıştıktan sonra kalite kontrol şirketini kurdu.
2009 Kasımında nefes’i ile tanıştıktan sonra nefes koçluğu ve eğitmenliği seminerlerini tamamlayıp yurtiçi ve yurtdışı bir çok nefes seminerlerinde görev almaya başladı. Nefes eğitmenliği yanında, Reiki, ThetaHealing, Regresyon, Enerji alanı ve eklenti temizliği, Access Bars uygulayıcılık eğitimlerini de aldı. 2016-2017 yılında tamamladığı 34 haftalık IŞIK YAZAN Bilgelik Bilinci çalışmaları ile daha yüksek farkındalıkların kapısı açıldı.

Hepimizin bir SİMYACI olduğuna ve hepimizin geçmişi dönüştürüp geleceği yeniden yaratabilme mucizevi gücüne sahip olduğumuza, bu satırları okuduğunuz şuan, her zamankinden daha fazla inanıyor.

 

 

 

 

 

 

1 Comment

 1. Leyla Eren  —  7 Mayıs 2019 at 00:28

  Merhaba,
  1 Temmuz ve 13 agustos arasi hollandadan turkiyeye tatile gelecegim. Bu zaman zarfindaki etkinliklerinizi takip etmek istiyorum. Beni bilgilendirirseniz cok sevinirim.
  Saygilar
  Leyla Eren

  Cevapla

Bir cevap yazın